Tempe - Scottsdale - Jera Banks
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image

Le të gjejmë shtëpinë e ëndrrave tuaja!

  Pronat e Afishuara

  Shikoni pronat e mia të paraqitura.

  I ri - 19 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  3 ba
  metra katrorë
  ac
  316 E EL CAMINO Drive, Phoenix, AZ 85020

  Listing Courtesy Of: West USA Realty, Josiah Miller
  I ri - 1 532 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  2 ba
  metra katrorë
  ac
  11873 W EDGEMONT Avenue, Avondale, AZ 85392

  Listing Courtesy Of: Rock Realty & Investments, LLC, Rita Phillips
  I ri - 1 orë
  Open House
  Tur Virtual
  2 bd
  3 ba
  metra katrorë
  ac
  11745 E CORTEZ Drive, Scottsdale, AZ 85259

  Listing Courtesy Of: West USA Realty, Sue Barnes
  I ri - 433 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3 ba
  metra katrorë
  ac
  17750 W HATCHER Road, Waddell, AZ 85355

  Listing Courtesy Of: DRH Properties Inc, Jonathan E O'Neill
  I ri - 693 orë
  Open House
  Tur Virtual
  5 bd
  3 ba
  metra katrorë
  ac
  17638 W EVA Street, Waddell, AZ 85355

  Listing Courtesy Of: DRH Properties Inc, Stacey Vannasdale
  I ri - 693 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2 ba
  metra katrorë
  ac
  17629 W MISSION Lane, Waddell, AZ 85355

  Listing Courtesy Of: DRH Properties Inc, Stacey Vannasdale
  I ri - 585 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (17d)
  5 bd
  4 ba
  metra katrorë
  ac
  22826 N 39TH Run, Phoenix, AZ 85050

  Listing Courtesy Of: HomeSmart, Bobby Deneke
  I ri - 5 228 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (21d)
  5 bd
  4 ba
  metra katrorë
  ac
  35348 N 87TH Street, Scottsdale, AZ 85266

  Listing Courtesy Of: Berkshire Hathaway HomeServices Arizona Properties, Kevin Maher
  I ri - 1 510 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  4 ba
  metra katrorë
  ac
  17615 W HATCHER Road, Waddell, AZ 85355

  Listing Courtesy Of: DRH Properties Inc, Jonathan E O'Neill
  I ri - 177 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  2 ba
  metra katrorë
  ac
  578 N Nevada Way, Gilbert, AZ 85233

  Listing Courtesy Of: HomeSmart, Deborah Ann Crowley
  My Blog (Buyers Guide)

  Eksploroni postimet tona në blog për të mësuar nga më të mirat rreth blerjes së shitjes dhe mirëmbajtjes së shtëpisë tuaj

  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Jera Banks
  Numri i licencës: SA664442000
  Home Sweet Phoenix - Living Chandler

  Celular
  Zyrë
  Contact Me
  Tempe - Scottsdale
  3920 S. Rural Rd, Suite 110 Tempe, Arizona, 85282
  Zyrë

  Jera Banks
  Realtor SA664442000
  Celular
  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.